Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Синій оркестр / Блакитний оркестр (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Blue Orchestra
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кіші Сейджі
Тривалість:
1 серія: 24:59 (цілком серій: 1)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
Восени третього й останнього року навчання в середній школі Хадзіме Аоно, скрипковий вундеркінд, перестав грати на скрипці з якихось своїх суто особистих причин після трагічної події в його родині - його батько покинув сім'ю. Але саме в той рік він познайомився з дівчиною, оскільки йому доручають навчати її гри на скрипці. Акане відома своєю поганою репутацією і вважається у своїй школі відчайдушною хуліганкою, але вона розповіла йому про середню школу з престижним шкільним оркестром, який здобув велику популярність не тільки у своїй школі. Несподівано шестерінки в годиннику життя Аоно знову почали обертатися, він знову знаходить пристрасть і бажання грати.

Історія присвячена Аоно і Акане, які навчатимуться в старшій школі, зустрінуть знаменитий шкільний оркестр та інших значущих людей на своєму шляху. У своїй подорожі вони не тільки поліпшать свої навички гри, а й разом зцілять свої душевні травми.

Це історія молодіжної драми, в якій простежується гармонія між музикою і любов'ю! ©Kino4ua Синій оркестр / Блакитний оркестр (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?