Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Досягни успіху 5: Борись до кінця!

Рік:
Ор. назва:
Bring It On: Fight to the Finish
Країна:
США
Режисер:
Білле Вудрафф
Тривалість:
01:42:16
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал
У минулому героїня була лідером своєї групи підтримки. Під її чуйним керівництвом команда завжди справляла фурор на спорт полі і домагалася перемог у будь-якому чемпіонаті. Тепер їй належить знайти місце в новій школі і новому житті, тому що по-іншому у неї працювати просто не виходить. Дівчина вірить у силу успіху, але не знає, чи варто їй йти до кінця. Причина в новому знайомому. Він одразу сподобався новенькій і між ними спалахнули справжні почуття. Це було немов грім серед ясного неба. Героїня зрозуміла, що він повністю відповідає всім її заявленим раніше вимогам до претендентів. Хлопець справді зміг здивувати і виявився цілком непоганим другом, але причина сумнівів героїні в тому, що в нього є сестра, яка немов кістка поперек горла, заважає героїні. Сестра хлопця - молода й успішна спортсменка. У цій школі вона лідер і не дозволить якимось новеньким вискочкам перемогти в черговому шкільному чемпіонаті. Щоб здобути над нею перемогу і не вдарити в бруд обличчям, героїні потрібно сильно постаратися. Вона змушена йти на крайні заходи для того, щоб її перемогти. Героїня боїться, що ця боротьба за першість позбавить її симпатії нового знайомого, адже він перебуває між двох вогнів і однаково переживає за сестру і кохану. ©Kino4ua Досягни успіху 5: Борись до кінця! 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?