Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Аквамарин

Рік:
Ор. назва:
Aquamarine
Країна:
США
Режисер:
Елізабет Аллен
Тривалість:
01:43:32
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гейлі та Клер є найкращими подругами, які не мають бажання коли-небудь розлучатися. Але сімейство Гейлі має намір дуже далеко переїжджати. Проблемі, що сталася, запобігає русалка, яку звуть Аквамарин. Її викинуло на берег унаслідок літнього шторму. Русалка має власну мрію - вона бажає знайти свого ненаглядного. Але існує одна проблемка, у неї абсолютно відсутній досвід у любовних стосунках. У результаті цього русалка пропонує Гейлі та Клер виконати одне їхнє бажання в обмін на надання ними допомоги в пошуках юнака. Зроблена спроба з'єднати серця місцевого пляжного рятувальника та Аквамарин не дає необхідного результату, і героїні врешті-решт починають розмірковувати про вірність власних бажань. ©Kino4ua Аквамарин 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?