Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Спадщина (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Legacies
Країна:
США
Режисер:
Кріс Грісмер, Пол Веслі, Майкл А. Алловіц
Тривалість:
00:44:00
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Статус: Серіал Закрито!

Головна героїня серіалу сімнадцятирічна Хоуп. Вона дочка знаменитого перевертня і вампіра, внучка темної відьми. Народжена в сім'ї антигероїв, вона бореться із засудженням оточуючих і доводить, що перебуває на боці добра. Світ не приймає її, душевний спокій дівчина знаходить тільки в магічній школі Сальваторе. Тут навчаються такі ж незвичайні діти з сімей відьом, магів, чарівників, перевертнів і вампірів. Тут вони вперше закохуються, вчаться керувати своєю силою і обирають, на якому боці вони битимуться - на темному чи на світлому. Цей серіал є продовженням легендарного серіалу Першонароджені, тут історія Хоуп Майклсон та усіх її друзів які готові боротись один за одного з різною нечистю. ©Kino4ua Спадщина (1 - 4 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?