Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вовченя / Перевертень

Рік:
Ор. назва:
Teen Wolf: The Movie
Країна:
США
Режисер:
Рассел Малкей
Тривалість:
02:20:02
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Завершальна глава популярного телесеріалу.
Головним героєм є хлопець із надздібностями, що живе в невеликому американському містечку. Його звуть Скотт і він перший у зграї перевертнів. Протагоніст отримав своє друге альтерего внаслідок нападу вовків і відтоді став зовсім іншою людиною. Йому доведеться знову битися з нежиттю в нічний час, а в денний - влаштовувати своє особисте життя у світі людей.

На Скотта йде полювання: за ним ганяються всілякі мисливці за силами темряви. Ба більше, незабаром у його рідному місті з'являються монстри, які загрожують життю близьких ключового персонажа, і нашому перевертню доводиться задіяти свою суперсилу і за світла дня. Поступово йому стає все складніше і складніше приховувати від знайомих і поліцейських своє друге обличчя. Хлопець неминуче стикається з проблемою вибору надістот: ким йому залишитися - хорошою людиною у світі людей чи агресивною і небезпечною твариною у фантастичному всесвіті, де панують зовсім інші порядки і головною цінністю є тільки кров. У прямому сенсі цього слова. ©Kino4ua Вовченя / Перевертень 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?