Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вейко: Наслідки (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Waco: The Aftermath
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дрю Даудл, Джон Ерік Даудл
Тривалість:
1 серія: 43:48 (цілком серій: 2/5)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет цієї драми обертається навколо історії американської християнської секти "Гілка Давидова", яка стала широко відомою 1993 року після трагічної облоги її членів агентами ФБР на ранчо біля міста Вейко у штаті Техас. Серіал присвячений наслідкам катастрофи і судовим процесам над членами секти, які вижили. У 2018 році 6-серійна драма "Вейко" від "Showtime" відтворила трагічну облогу комплексу в Техасі силами ФБР і отримала неоднозначні відгуки глядачів і критиків, багато хто з них вважав, що драма занадто симпатизує послідовникам секти.

Цей серіал є продовженням тієї драми. Він розповідає про судові розгляди проти членів "Гілки Давидова", які вижили, і про вплив облоги на внутрішній тероризм у Сполучених Штатах. Члени секти досліджуватимуть свою власну співучасть у підтримці сходження молодого харизматичного проповідника Вернона Г'юелла, який незабаром візьме нове ім'я на честь царя Давида й перського царя Кіра і стане новим пророком "Гілки Давидова" Девідом Корешем. У той час як частий детектив Гордон Новел готує докази організованої ними урядової змови. ©Kino4ua Вейко: Наслідки (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?