Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 4: Храм пустоти

Рік:
Ор. назва:
The Garden of Sinners: The Hollow Shrine
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Аокі Ей, Гірао Такаюкі, Міюра Такагіро, Нонака Такуя, Обунай Міцуру, Такіґучі Тейїчі, Такізауа Шінсуке
Тривалість:
00:45:21
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Original English Субтитри
Після зіткнення із серійним убивцею та його покровителями Сікі Рьогі на два роки провалилася в кому. Блукаючи в порожнечі на межі життя і небуття, вона розлучилася з одним даром і прийняла інший - заборонені Очі Смерті, абсолютну зброю всесвіту Type-Moon. Відновлення внутрішньої цілісності та пошук нового сенсу життя не далися б Сікі без підтримки старого друга Мікії Кокуто і допомоги нової подруги та роботодавця - чарівниці Токо Аодзакі.

Тепер Токо, Сікі та Мікії точно не доведеться сидіти, склавши руки - адже вороги поруч, і чужа багатоходова інтрига тільки розгортається. Але скільки мотузочці не витися, а борги все одно доведеться віддавати! ©Kino4ua Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 4: Храм пустоти 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?