Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 5: Спіраль парадоксу

Рік:
Ор. назва:
The Garden of Sinners: Paradox Spiral
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Аокі Ей, Гірао Такаюкі, Міюра Такагіро, Нонака Такуя, Обунай Міцуру, Такіґучі Тейїчі, Такізауа Шінсуке
Тривалість:
01:53:53
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Original English Субтитри
Сікі Рьогі зустрічає юнака на ім'я Томое Ендзьо, який заявляє, що втік з дому після вбивства власної матері. Сікі дозволяє Томое сховатися у неї в квартирі, і з цього дня починається їхнє дивне співжиття. Але настає день, коли Томое зустрічає свою матір, яку він вважав раніше вбитою. Після цієї зустрічі Томое разом із Сікі вирушають у його стару квартиру в Огава-Комплексі, щоб побачити справжній стан справ. Тут Сікі зустрічає могутнього мага на ім'я Сорен Арая, суперника Токо Аодзакі. Саме він стоїть за всіма минулими подіями, що сталися з Сікі... ©Kino4ua Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 5: Спіраль парадоксу 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?