Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 6: Нотатки забуття

Рік:
Ор. назва:
The Garden of Sinners: Oblivion Recording
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Аокі Ей, Гірао Такаюкі, Міюра Такагіро, Нонака Такуя, Обунай Міцуру, Такіґучі Тейїчі, Такізауа Шінсуке
Тривалість:
00:59:03
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Original English Субтитри
Адзака Кокуто обожнює все заборонене і закохалася ні багато ні мало - у власного старшого брата. Незабаром Адзака вирішила, що коханий Мікія швидше оцінить її як жінку, якщо вона житиме окремо. Відтоді дівчина навчалася в приватній школі Рейен, відвідуючи брата на канікулах, і все було б добре... якби не поява якоїсь Сікі Рьоги. Ні в чому не бажаючи поступатися суперниці, Адзака стає ученицею чарівниці Токо Аодзакі і вливається в її невелику, але дружню команду, щоб довести братові свою перевагу над "розлучницею". І тут підвертається перша серйозна робота...

От тільки не знала Адзака, що робота чекає на неї в рідній школі. Серед учениць закладу з бездоганною репутацією раптом починаються спалахи агресії, старшокласниця наклала на себе руки, вчитель безслідно зник, а всі свідки начебто відразу втратили пам'ять. До її честі, Кокуто-молодша сама розуміє, що в магічних розслідуваннях ще слабенька, і погоджується представити в школі "нову ученицю" - з короткою стрижкою і дуже уважними сірими очима. Разом вони починають пошуки істини, що лежить за легендою про фей, які крадуть спогади. У принципі, ніхто не сумнівається, що Адзака і Сікі розкриють і цю таємницю. Питання в іншому - як дівчата все-таки розберуться між собою?! ©Kino4ua Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 6: Нотатки забуття 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?