Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 7: Вбивствознавство, ч. 2

Рік:
Ор. назва:
The Garden of Sinners: A Study in Murder (Part 2)
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Аокі Ей, Гірао Такаюкі, Міюра Такагіро, Нонака Такуя, Обунай Міцуру, Такіґучі Тейїчі, Такізауа Шінсуке
Тривалість:
02:00:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Original English Субтитри
Що є світ? Сон розуму, розкреслена дошка для гри пристрастей чи місце, де треба жити за законами, що старші й мудріші за будь-кого з нас? Нехай у всесвіті серіалу мешкають маги та надприродні істоти, нехай чимало людей мають "кіген" - пробуджену суть, що надає величезні сили, - але долю кожен має творити сам, беручи відповідальність за власні вчинки. Бо, як відомо, кому багато дається, з того багато й питається!

Грандіозна сага про людей і магів, про життя на межі порожнечі, про мандри за межі добра і зла добігає кінця. Сікі Рьоґі та Мікія Кокуто вступають в останню битву за право розпоряджатися своєю долею, а не сліпо слідувати чиїмось темним задумам. У цьому бою допомогти їм не зможе ніхто - ні рідні, ні близькі, ні мудра наставниця. Але нехай коло духовних мандрів і пошуків замикається. За роки випробувань герої пізнали шлях до перемоги - не думай про себе і будь готовий заплатити будь-яку ціну. А ми не втрачаємо надії на нову зустріч із ними у світах Type-Moon! ©Kino4ua Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 7: Вбивствознавство, ч. 2 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?