Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Команда генерала (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The General's Men
Країна:
Італія
Категорія:
Режисер:
Лучіо Пеллегріні
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв. (цілком серій: 4 з 8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Захоплююча історія спроби начальника поліції створити спеціальне відділення для боротьби з тероризмом. Молодим бійцям доведеться зіткнутися з численними труднощами, захищаючи свою країну від нападів небезпечних злочинців, але вони сповнені рішучості домогтися успіху. З появою "Червоних бригад" Італію охопили насильство і терор. У 1973 році офіцер поліції Карло Альберто Далла К'єза прибув до Турина з новаторськими для тієї епохи методами, щоб очолити нещодавно створений антитерористичний підрозділ. Вони мають зупинити хвилю терору і насильства, що охопила Італію з появою цих жорстоких організацій. Гостросюжетний серіал про один із найпохмуріших періодів в історії Італії, який пізніше назвали "свинцевими роками". Коли "Команда генерала", яка була створена для того, щоб знищувати терористів, стикається з новою загрозою, їй доводиться діяти в умовах, коли час відіграє вирішальну роль. ©Kino4ua Команда генерала (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.

Радимо подивитися:

Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?