Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Тенчі не потрібен! (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Tenchi Muyo! Ryo-Ohki
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хаяші Хірокі
Тривалість:
1 серія: ~ 30:00 (цілком серій: 6+спешл та 6+спешл)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Робота Голосом
Середньостатистичний сімнадцятирічний японський хлопчина Масакі Тенті одного разу випадково звільняє стародавнім мечем Рьоко, що дістався йому від покійного дідуся, дівчину-хуліганку, яка впродовж семи століть перебувала в печері, розташованій далеко від цікавих очей. Багато хто вважав дівчину демоном і, як з'ясувалося пізніше, виявилися дуже близькими до істини.

Незабаром Тенті, що володіє дивовижною здатністю, опиняється у вкрай непростій ситуації: в його житло, незрозумілим логічними словами чином, потрапили п'ять чарівних представниць інопланетної раси. Як вдалося з'ясувати молодій людині, симпатичні панянки-прибульці не просто так опинилися в людському світі... ©Kino4ua Тенчі не потрібен! (1, 2 Сезон) 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?