Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Гео Меха (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Geo Mecha: The Beast Guardian / Geo Mecha: Captain Dino
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Мін Хакгі
Актори:
Тривалість:
00:13:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Поганий лікар Тонг і його механічні монстри вторгаються в суворе життя сучасного міста. До них у боротьбі приєднується Geomech, високотехнологічний робот, створений за зразком найпотужнішої та найшвидшої тварини на планеті, яка взаємодіє з людьми. Головний герой, студент Тед, раптово стає центром дії. Команда Geomech знає про його приховані здібності, такі як спілкування з левами, і рада вітати його у своїх лавах. Тед починає тренувати робота Рокана, щоб він став його опікуном і співпрацював із Геомехом, щоб захистити його рідний світ і його мешканців.  ©Kino4ua Гео Меха (1, 2 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?