Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Супермен (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Superman: The Animated Series
Країна:
США
Режисер:
Курт Геда, Ден Ріба
Тривалість:
1 серія: 22:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кларк Кент, звичайна людина вдень. Але коли хтось вирішує порушити закон, він одягає костюми героїв, червоно-сині трико з гігантською буквою S на грудях і береться на бій зі злочинцями.Супермен — не звичайний землянин, а представник позаземної раси. . Його рідна планета Криптон вибухнула, але в дитинстві його врятували, і капсулу з Суперменом відправили в космос. Він прийшов на Землю і був усиновлений своєю сім'єю. Супермена неможливо перемогти жодною зброєю, але у нього є одна слабкість. Смерть героя могла спричинити лише радіоактивний матеріал із рідної планети Супермена Криптоніт.  ©Kino4ua Супермен (1 - 3 Сезон) 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?