Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Расті-механік (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rusty Rivets
Країна:
Канада
Режисер:
Пол Х. Браун, Рік Маршалл, Бред Фергюсон
Тривалість:
1 серія: 23:11 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Плюс-Плюс
Переклад:
Російською - Оригінал
Захоплюючий мультсеріал «Механік Расті» розповідає про хлопчика на ім’я Расті, який добре розуміється на механіці, а також дуже добрий і розумний. Завдяки своїй здатності робити все, він допомагає всім своїм друзям у різних ситуаціях. Ніщо не стоїть на заваді Механіку Расті. Він розуміє фізику, хімію, математику, техніку та інші науки. Расті продовжує використовувати свої знання для створення роботів і автомобілів з дистанційним керуванням. Атмосфера всього мультфільму пронизана добротою і чарівністю головних героїв, викликаючи тільки позитивні емоції. Маленькі глядачі можуть дізнатися багато нового в невимушеній атмосфері та дружньому форматі, а старші – відпочити та просто насолодитися переглядом.  ©Kino4ua Расті-механік (1, 2 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
3+
IMDb5.2
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?