Kino4ua.com
HD 720p
PG

Кредо Асасина: Попіл

Рік:
Ор. назва:
Assassin's Creed: Embers
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Лорен Берньє
Тривалість:
00:21:32
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет короткометражного мультфільму, знятого за мотивами популярної відео-гри "Assassin's Creed", є своєрідною фінальною главою в історії життя професійного італійського майстра-асасина Еціо Аудіторе да Фіренце. Він "відійшов від справи", веде спокійне, тихе життя у своєму будинку в Тоскані з коханою дружиною і двома дітьми, вирощує виноград, робить чудове вино і спілкується зі старими друзями. Але розмірене життя колишнього найманого вбивці порушує візит дивного подорожнього, який просить Еціо про допомогу. Загрозлива небезпека сім'ї Еціо змушує майстра пригадати свої навички і погодитися допомогти таємничому мандрівникові, який виявився асасином. ©Kino4ua Кредо Асасина: Попіл 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?