Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCG

Веселі друзяки / Потішні друзі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Smiling Friends
Країна:
США, Австралія
Режисер:
Майкл К'юсак, Зак Гейдл
Тривалість:
00:12:00 (цілком серій: 9 з 9)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Бочка Пива, Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Перший сезон Історій незвичайних друзів. Актори ставлять перед собою просте завдання — бажати принести в цей світ щастя і добро. Якось у них є така можливість, коли перед героями ставлять дуже чітке завдання.
Ви повинні допомогти нещасному юнакові. Мати сказала, що хлопець взагалі не міг посміхатися. На перший погляд це звичайна справа, але в підсумку все виявляється найскладнішою справою в практиці головного героя. Їм потрібно не тільки знайти шляхи вирішення своїх проблем, а й розкрити особливості власного внутрішнього світу.  ©Kino4ua Веселі друзяки / Потішні друзі (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
3+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?