Kino4ua.com
480p
G

Життя робота-підлітка (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
My Life as a Teenage Robot
Країна:
США
Режисер:
Роб Рензетті
Тривалість:
1 серія: 21:30 (цілком серій: 39)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Тонкий і легкий серіал, знятий режисером акуратно і ретельно. Тому що в першу чергу призначений для перегляду дітьми та молоддю. Серіал поєднує в собі відразу кілька жанрів. Головна героїня - дівчина Дженні. Вона дуже відрізняється від інших дітей, тому що вона не людина, а робот, спеціально створений для допомоги людям у різних сферах. Іноді їй доводиться рятувати людей від небезпеки, іноді допомагати їм у складних завданнях, а іноді вирішувати психологічні проблеми. Однак його головна і головна мета — врятувати Землю від прийдешньої злоби в усіх її формах, як рукотворних, так і рукотворних. Незважаючи на всю свою активність, Дженні вважає за краще час від часу залишатися на самоті, виходячи на прогулянки на самоті і забуваючи все про своє сусідство, принаймні на деякий час.  ©Kino4ua Життя робота-підлітка (1 - 3 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?