Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Супергеройчики / Міні-захисники справедливості (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Les Minijusticiers / The Minimighty Kids
Країна:
Франція
Режисер:
Норман Леблан
Тривалість:
00:07:18
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Люди на світі всі різні. Ніхто не такий, як усі, тією чи іншою мірою. Але не всі люди можуть терпіти присутність поруч з собою «інших». Особливо важко дітям відчувати, що вони відрізняються від решти класу. Це може призвести до того, що ніхто не захоче з вами спілкуватися. Адже недоліків може бути настільки багато, що при бажанні їх легко можна перетворити на переваги.
Те ж саме стосується маленьких героїв мультсеріалу «Супергерої», де кожен епізод розповідає історію про когось іншого, ніж про дітей навколо. Вони різні. І іноді вони дуже відрізняються від своїх однолітків. Але психічна сила цих дітей така, що вони легко можуть перетворити свої недоліки на переваги. А тепер ніхто не хоче з неї сміятися. Вас можуть попросити про допомогу. І нікому відмовляють.
Подолати себе, свої здібності, якими б вони не були, і використати їх на благо інших – це вже акт справжнього героїзму. І такі маленькі супергерої живуть у світах із собою та іншими.  ©Kino4ua Супергеройчики / Міні-захисники справедливості (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?