Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Абсолютні шпигунки (1 - 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Totally Spies!
Країна:
Південна Корея, Франція, США, Канада
Режисер:
Стефан Беррі, Паскаль Жарден
Тривалість:
00:21:57
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сили зла знову прокинулися. Лиходії мріють припинити існування шпигунської організації. І все могло б бути добре, якби справу не зайняли супершпигуни. І хто б міг подумати, що це не сильні чоловіки з першокласною зброєю, а тендітні дівчата з упертим характером.
Що змушує їх обирати справедливість? За чарівною зовнішністю може ховатися мужність і відвага, готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Крім того, дівчатам корисно володіти різними шпигунськими інструментами з дивовижними здібностями.
Неймовірні пригоди дитини-шпигуна викликають сміх і веселощі, захоплюють уяву глядача незвичайними поворотами. ©Kino4ua Абсолютні шпигунки (1 - 5 Сезон) 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.1
5 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?