Kino4ua.com
480p
G

Сучасне Рокове життя (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rocko's Modern Life
Країна:
США
Режисер:
Джо Мюррей, Стівен Хілленберг
Тривалість:
1 серія: 23:00 (цілком серій: 52)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Зображуючи пригоди головного героя кенгуру Рокка, мультсеріал розповідає та подорожує його життям крізь призму гумору, сарказму та сарказму. Усе життя прожив в Австралії. Але в якийсь момент він дійшов висновку, що не хоче такого розвитку подій. Тому він вирішив зробити важливий і відповідальний крок – поїхати до Америки. Ця земля давно захоплювала нашу головну героїню Рокку, але її вибором було маленьке містечко Отен. Саме там власне і розгортається основний сюжет цього мультфільму. На глядачів чекають неймовірні пригоди, чудові знайомства та несподівані повороти в американському рокі. ©Kino4ua Сучасне Рокове життя (1 - 4 Сезон) 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?