Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Морські пригоди Сантьяго (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Santiago of the Seas
Країна:
США
Режисер:
Крістофер Грем
Тривалість:
00:22:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Переклад:
Original English Оригінал
Сантьяго Монтес стає володарем рідкісного компаса. Йдеться про легендарний артефакт Доброго Капітана Калавера. El Bravo — корабель, яким зараз активно керує Монтез, оскільки він є ключовим компасом для запуску такого величного корабля. Головного героя оточує команда хоробрих послідовників, вірних друзів, які готові пуститися у великі пригоди. Отже, результат буде:
Головні герої вирушають у подорож зі скарбами до найвіддаленіших куточків моря. При цьому актори намагаються допомогти всім, хто встає на їх шляху, і продовжують справу легендарної Каравели.  ©Kino4ua Морські пригоди Сантьяго (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
3+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?