Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Пожежна безпека з Роєм (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Fire safety with Roy
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Чжон КванСу
Тривалість:
00:06:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Блумстаун — маленьке містечко, де жити є де кожному, навіть таким головорізам, як Пітер. Головний герой любить проводити час з людьми, яких він любить, включаючи свого собаку Бадді та сестру Люсі. Головний герой мандрує містом, часто переживаючи захоплюючі пригоди. Разом з кращими друзями Джонні, веселою Сінді і тихим Чарльзом, персонаж долає всі труднощі і випробування, які випадають на його долю. Звичайно, діти часто потрапляють у біду, коли гуляють самі. Добре, що в місті активно працюють служби порятунку, які завжди готові допомогти.  ©Kino4ua Пожежна безпека з Роєм (1 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
3+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?