Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Зоряні війни: Видіння (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Star Wars: Visions
Країна:
Японія
Режисер:
Ейбел Ґонґора, Чоі Еун-Йонґ, Хаґа Хітоші, Іґараші Юкі, Імаіші Хіроюкі, Каміяма Кенджі, Кімура Таку, Мізуно Таканобу, Оцука Масахіко
Тривалість:
1 серія: ~15 хв (цілком серій: 1-9 із 9)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | HD Rezka Studio
Переклад:
Російською - Оригінал
Збірка захоплюючих історій про світ відомого і дуже популярного кіно. «Дуель» дає нам можливість заглибитися в історію самопожертви джедаїв. Авторам вдалося поєднати класичний стиль «Зоряних воєн» з неперевершеним духом японської іконографії. Дизайн цього короткометражного фільму унікальний із переважно чорно-білою графікою, але деякі елементи виділяються певними кольорами. «Лоп і Очо» розповідає про конфлікт між індустріалізацією та природністю. Звичайно, ця тема може легко вийти за межі космічного простору і бути актуальною для багатьох сучасних націй і суспільств. «Татуїнова рапсодія» розповідає про виступ Боби Фетта на «Татуїні». Також хотілося б очікувати появи тут Джабби Хатта. У «Близнюках» історія присвячена братові та сестрі, розлучених темним впливом. У цій ситуації один намагається врятувати іншого. «Старійщина» — це захоплююча історія про молодого студента, який протистоїть невідомому ворогу. Його вчитель всіляко намагається підтримати цього героя. Сюжет картини «Сільська наречена» присвячений загиблому джедаю, який стоїть перед важким рішенням щодо особистого життя. «Акакірі» - це історія милої принцеси. Зворушлива мелодраматична історія. Є також історії про дроїдів, які хочуть стати джедаями. «Дев'ятий джедай» розповідає про часи, коли мало хто вірив в існування джедаїв. Їх вважали легендами. У центрі історії молода дівчина, дочка майстра світлових мечів.  ©Kino4ua Зоряні війни: Видіння (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?