Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Табір «Корал»: Юні роки Губка Боба (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years
Країна:
США
Режисер:
Шерм Коен, Дейв Каннінгем
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | HD Rezka Studio
Переклад:
Російською - Оригінал
Події розгортаються в Коралі, літньому таборі містера Крабса, де відпочиває маленький Губка Боб. Серед інших відвідувачів — друзі Боба Патрік Старр, Сенді Чікс і Сквідвард Тентаклес, а також донька Клубу Перл і місіс Пафф, привітна вчителька мистецтв і рукоділля, яка піклується про дітей. Поки Губка Боб і його друзі досліджують літній табір і розважаються, беручи участь у місцевих заходах, Шеф-кухар Планктон керує секретною лабораторією під табором, де він працює над різними винаходами...  ©Kino4ua Табір «Корал»: Юні роки Губка Боба (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb3.6
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?