Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Поллі Покет (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Polly Pocket
Країна:
США, Канада, Ірландія
Режисер:
Брент Бушар, Джон Ізен, Дж. К. Ченг, Емі Хе
Тривалість:
00:22:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Переклад:
Original English Оригінал
Поллі Покет - допитлива дівчина, головним захопленням якої є винахідництво. Вона із задоволенням вивчає все навколо. І в неї це чудово виходить, особливо після того, як бабуся подарувала їй маленький медальйон. Ця прикраса приховує магічну силу, яка може зменшити дівчину та її друзів, з якими вона проводить більшу частину часу, Ліру та Шайні, до розміру Дюймовочки. Гризельда так довго шукала ракету, що будь-яка діяльність перетворюється на захоплюючу, а часом і небезпечну пригоду. З його допомогою жінка хоче отримати владу над містом, а можливо, і над усім світом.
Тому диво-медальйони – це не лише можливість уважно вивчати та насолоджуватися навколишнім світом, а й велика відповідальність. І Поллі Покет готова витримати таке напруження, а її друзі не проти знову зустрітися з Гризельдою. Адже дівчата можуть впоратися з будь-якою проблемою. Головне – проявити наполегливість, розум і унікальний підхід до кожної справи. Наприклад, мої друзі не дуже засмучувалися, коли я не міг покататися на гірках. За допомогою диво-медальйона вони змогли побудувати його мініатюрну модель і не тільки розважитися, але й запобігти катастрофі.  ©Kino4ua Поллі Покет (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?