Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

МегаМен: Повний заряд (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mega Man: Fully Charged
Країна:
США, Японія, Канада
Режисер:
Террі Классен, Кіран Сангерра, Клінт Батлер, Сильвен Блейс
Тривалість:
00:10:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Цей захоплюючий мультсеріал розповідає про милого і добродушного хлопчика-робота. Він живе в рідкісному Кремнієвому місті, де люди й андроїди мирно співіснують. Роботи живуть поруч із людськими будинками та відвідують ті ж міські об’єкти, що й люди. Головний герой цього аніме ходить до школи в місті. Дуже доброзичливий і товариський робот-хлопчик, у нього багато друзів, як андроїдів, так і людей. Спокійне і безтурботне життя в маленькому містечку несподівано переривається візитом злого лікаря. — перебив Вайлі. Божевільний зумів створити цілу армію роботів, які будуть слухатися тільки його і виконувати всі накази лікаря. Вайлі хоче захопити маленьке містечко і поневолити його жителів. Але він не здогадувався, з ким зіткнеться тут. Зрештою, маленький робот-хлопчик просто виглядає таким беззахисним і нешкідливим. Коли хтось або щось порушує спокій роботів та їхніх друзів, маленькі роботи можуть перетворюватися на Мега Людину. Rockman може майже все. Велика кількість інформації зберігається в системних програмах на випадок загрози іноземного вторгнення або ворожої окупації. Рокман і його друзі стають доктором. Кошмар Вайли зруйнував усі його плани захопити місто.  ©Kino4ua МегаМен: Повний заряд (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?