Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Порадник із медитації / Гедспейс: підручник зі сну (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Headspace Guide to Meditation
Країна:
США
Режисер:
Енді Паддікомб
Тривалість:
1 серія: 22:00 хвилин (цілком серій: 8 з 8)
Переклад:
Українська мова Netflix
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Чи можна поєднати цей стиль викладу з популярними жанрами? Перед вами проект, створений авторами Headspace.
Фізичний і психологічний стрес може призвести до тривалого стресу, але деякі люди знайшли вихід із незручних ситуацій. Їм допомагає медитація. Цей проект досліджує різні техніки медитації, про існування яких ви, ймовірно, навіть не підозрювали. Якщо ви хочете забути тяготи і труднощі життя і гарно відпочити, не зволікайте, подивіться цей чудовий і захоплюючий телепроект. Обов'язковий до перегляду любителям документального жанру та формату анімаційної історії. Цей проект напевно стане для вас несподіванкою.  ©Kino4ua Порадник із медитації / Гедспейс: підручник зі сну (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?