Kino4ua.com
480p
PG

Люди Ікс Еволюція (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
X-Men: Evolution
Країна:
США
Режисер:
Гарі Грехем, Френк Пор
Тривалість:
1 серія: 21 хв. (цілком серій: 52)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Мультсеріал «Люди Ікс Еволюція» розповідає про життя звичайних людей з надзвичайними здібностями. У кожного героя є свої дивовижні сили, які допомагають йому не тільки в повсякденному житті.
Протягом чотирьох сезонів глядачі стануть свідками запеклих битв між мутантами. Люди їх бояться, але волею долі герої повинні стати перешкодою на шляху зла, яке прагне знищити світ. Тут ви знову зустрінете знайомих персонажів і зустрінете нових акторів. Їм належить прийняти важке рішення - використати свої навички на благо або зрадити друзів і піти на зло.
На відміну від попередньої серії, це серіал, який виріс у справжньому сенсі. Проект, який раніше був доступний лише для дітей, орієнтований на молодь. Складні стосунки, серйозні проблеми з державними органами та спроби знайти своє місце під сонцем спонукають нас насолодитися насиченою екшном пригодою, повною небезпеки та небезпеки для життя. Головні герої навчаються в коледжі, і їхнє підліткове життя застрягло, але їм потрібно правильно розставити пріоритети. Цікаво та пізнавально!  ©Kino4ua Люди Ікс Еволюція (1 - 4 Сезон) 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?