Kino4ua.com
480p
PG

Бетмен: Відважний та сміливий (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Batman: The Brave and the Bold
Країна:
США
Режисер:
Бен Джонс, Брендон Вієтті
Тривалість:
00:22:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой цього серіалу — знаменитий Захисник Готема, один із найвідоміших персонажів Всесвіту DC. «Сміливий та відважний» пропонує глядачам можливість дізнатися більше про життя головних героїв серіалу та інших відомих персонажів. Ви зустрінете Аквамена, Зелену Стрілу, Блакитного Жука і багатьох інших, які допоможуть Бетмену в його боротьбі з представниками кримінального світу. Герой покладатиметься на свою харизму та мужність, щоб зупинити поганих хлопців і відновити справедливість. Він не боїться влади чи впливу кримінальної влади. Брюс Вейн знову повертається на війну.  ©Kino4ua Бетмен: Відважний та сміливий (1 - 3 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?