Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Земля до початку часів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Land Before Time
Країна:
США, Ірландія
Режисер:
Скот Хемінг, Дік Себаст, Чарльз Гросвенор
Тривалість:
1 серія: 22:40 (цілком серій: 26 з 26)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Випущений у 2007 році захоплюючий дитячий анімаційний серіал «Земля перед початком часів» є одним із перших високоякісних творів іноземного режисера, який досліджує історію до появи людей на Землі. У той час Землю, безсумнівно, населяли різні види динозаврів, деякі з яких будуть описані в представленій серії. Зокрема, йдеться про їхніх дітей, маленьких динозаврів, які вирушають у цілком дорослі пригоди.
Як і в мультфільмі, головним героєм є бронтозавр Літтлфут, якого супроводжує в пригодах компанія вірних друзів. Мине багато часу, перш ніж величезний метеор вдарить землю і знищить все живе. І тепер ми можемо насолоджуватися захоплюючою дитячою комедією, відомою в усьому світі своїми якісними оформленнями та продовженням історії, яку люблять мільйони дітей у всьому світі. Як завжди, між компаніями будуть різні розбіжності, але сварки не заглушать справжніх почуттів любові, вірності та дружби. Вирушайте в довгу подорож з вірними героями і нехай на вашому боці буде тільки удача. ©Kino4ua Земля до початку часів (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?