Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Касе-сан та Ранкове Сяйво

Рік:
Ор. назва:
Kase-san and Morning Glories
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такуя Сато
Тривалість:
00:57:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UkrDUB, Двоголосий закадровий | Togarashi
Переклад:
Російською - Оригінал
Юі Ямада, старшокласниця, сором'язлива і дещо незграбна. А пізнати себе вона не вміє, тому весь вільний час витрачає на вирощування квітів. Але випадкова зустріч назавжди змінила її життя. Томоку Касе - повна протилежність нашій героїні. Вона займається легкою атлетикою, дуже активна і, звичайно, не скромна. Багато бандитів намагаються уникати юної спортсменки, тому що образа коштує дорожче - дівчина вміє захищатися. Але що приваблює в ній оточуючих, так це її чарівна посмішка. Завдяки їй дівчині прощаються багато помилок. Що могло об'єднати таких різно-рідних людей - загадка. Але дівчата стали близькими друзями. І тут наша героїня починає помічати, що з новим знайомим у неї не дружні почуття, а справжнє кохання. Відкритися означає втратити кохану людину, тому що незрозуміло, як Томоку сприйме цю новину. І все це може супроводжуватися глузуванням оточуючих. Тому Юї вирішує тримати своє кохання в таємниці. Але під своїм тягарем вона все глибше занурюється у власні думки і закривається на реальність. Кейс, намагаючись з'ясувати, що відбувається з подругою, яка її дуже турбує, вирішує відверто поговорити з нею. Але чи наважиться він зізнатися у своїх почуттях? ©Kino4ua Касе-сан та Ранкове Сяйво 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?