Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Містер Няня

Рік:
Ор. назва:
Mr. Nanny
Країна:
США
Режисер:
Майкл Готтліб
Тривалість:
01:23:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой фільму «Містер» Няня колишнього чемпіона з боротьби Шона Армстронга. Він вирішив влаштуватися на роботу в охорону, але йому не доведеться довго чекати, якби він мав відповідні можливості. Його помічає Френк Сезон, топ-менеджер великої міжнародної компанії, основною спеціальністю якої є створення секретних розробок. Досить давно чоловіки займаються самостійним вихованням своїх дітей - синів і дочок. Саме для неї він вирішив найняти охоронця, який одночасно виконує функції няні за сумісництвом. Крім цих подій, на Френка почалося полювання, злочинці намагаються викрасти ще одну новинку компанії: секретний мікрочіп. Основний обов'язок Шона - виконувати свій прямий обов'язок захистити сім'ю від загроз. Але йому й на думку не спадало, що маленькі діти з їхньою безмежною уявою та оригінальними винаходами можуть завдати набагато більше лиха, ніж досвідчені злочинці. Що вони придумали цього разу, які підступні схеми плетуться в їхніх головах у дітей?  ©Kino4ua Містер Няня 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb3.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?