Kino4ua.com
HD 720p
PG

Епоха Віроломства

Рік:
Ор. назва:
Age of Treason
Країна:
США
Режисер:
Кевін Коннор
Тривалість:
01:29:14
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Героїня фільму мучиться здогадами. Хто вбив мого зведеного брата і чому? Римська красуня точно знає, що відбувається серед вельмож, тому вона наймає приватного детектива, щоб знайти винного і викрити злочинця. Досвідчений детектив Маркус Дідіус Фалько дуже добре знає закулісні ігри багатіїв. Незважаючи на те, що він сам з престижної сім'ї, його захоплення виходять за рамки оточуючих. Дехто вважає, що так робить головний герой. Однак робота детектива, як правило, цікава, а іноді й пригодницька, оскільки підказки, які він знаходить, приводять його до двору імператора. Через неминучий політичний скандал Фалько боїться розголошувати факти, які оприлюднив. Але ще більше він боїться втрутитися в шахову партію помічників правителя, які плетуть інтриги за спиною диктатора. Детективи залучають до справи відданого раба-гладіатора, щоб спробувати похитнути застійний режим і викрити зрадника, щоб шокувати імперію. Чи вчинить він справедливо і доб’ється справедливих результатів, ми дізнаємося, щойно подивимося фільм Епоха повстання (1993) онлайн.  ©Kino4ua Епоха Віроломства 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?