Kino4ua.com
480p
R

Двадцять баксів

Рік:
Ор. назва:
Twenty Bucks
Країна:
США
Режисер:
Кева Розенфелд
Тривалість:
01:31:04
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал
Її справжня подорож починається, коли жінка випадково впускає 20-доларову купюру на вулиці. Кожного разу, коли 20 доларів переходять із рук у руки та отримують нового власника, відбувається справжня маленька драма. Усі герої цієї картини не мають нічого спільного, крім того, що вони на певний час стали власниками цієї купюри. Ці 20 доларів, що переходять від власника до власника, є останніми грошима в чиїйсь здачі або гаманці. Чарівним чином, рахунок з’єднує багатьох жителів міста в нескінченній подорожі серед дітей, жебраків, грабіжників, підлітків і молодих пар. Ці 20 доларів могли якось вплинути на долю свого власника. ©Kino4ua Двадцять баксів 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?