Kino4ua.com
HD 720p
R

Небо і земля

Рік:
Ор. назва:
Heaven & Earth
Країна:
США, Франція
Режисер:
Олівер Стоун
Тривалість:
02:21:26
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Сінемакс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Драматична історія 30-річної в'єтнамки - три різні розділи її біографії. Колись її життя було безтурботним і прекрасним. Однак із початком війни у ​​В'єтнамі їхній світ був зруйнований. Батьківщина, доля людини, затиснутої між двома вогнями, Північчю і Півднем. Її катували захисники старого режиму, ґвалтували комуністи... Працюючи в заможній сайгонській родині, вона «всиновила» дитину від господаря. Саме завдяки шлюбу з американським сержантом Стівом Батлером вона дізналася, що таке любов і повага. Незабаром вони з чоловіком вирушать до Америки, де на неї чекають нові випробування...
Олівер Стоун присвятив цей фільм своїй матері.  ©Kino4ua Небо і земля 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?