Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кохання його мрій

Рік:
Ор. назва:
Dream Lover
Країна:
США
Режисер:
Ніколас Казан
Тривалість:
01:43:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кохання - це священне почуття, і його потрібно завжди берегти, незважаючи на перешкоди. Бо саме життя дозволяє нам пізнати його ближче, зрозуміти і прийняти таким, яким він є. Тільки так можна досягти повної довіри і взаєморозуміння в сім'ї. Саме так зображено у фільмі «Коханець мрії». Але доля головного героя Рея Рірдона не найкраща. Згодом він розлучився з дружиною, бізнес його життя почав роздуватися боргами, і в його житті почалися чорні смуги. Через це він почав пити. Одного разу в іншому місці, де продають алкоголь, він випадково проливає келих вина на незнайому дівчину. Так я познайомився з Ліною Метеллес. Це була саме та дівчина, яку він шукав усе життя. Адже вона була справжньою коханою та дружиною, яка завжди підтримувала та була справжнім другом. Після одруження і спільного життя у них народилася прекрасна дочка. І її життя кардинально змінилося через те, що сталося в цей час в кафе. Як з'ясував Рей, він не знав про неї абсолютно нічого. Що буде, коли правда розкриється? Як Рей впорається з цим? Одне можна сказати напевно: якщо любов у Dream Love справжня, вона витримає будь-які перешкоди, з якими зіткнуться головні герої. ©Kino4ua Кохання його мрій 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?