Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Манускрипт ніндзя / Повість про Джюбея, ніндзя вітру

Рік:
Ор. назва:
Juubee Ninpuuchou / Ninja Scroll
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Йошіякі Кавадзірі
Тривалість:
01:31:37
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | VERЛань Group
Переклад:
Російською - Оригінал
Префектуру Ямасіро раптово охопила епідемія, після чого місцеві жителі почали стрімко покидати цей район. Лідер клану Мотідзуке відправив до нього залишки підлеглого клану Кога для дослідження цих регіонів. Однак на воїнів нападають невідомі істоти надзвичайної сили. Вижила лише дівчина-ніндзя Кагеро, яку врятував мандрівний самурай Джубей. Воїну вдалося впоратися з одним із дивних створінь, але він не міг повірити, що вбив одного з восьми демонів Кімона. Не знаючи, він став заклятим ворогом решти семи воїнів із надзвичайними можливостями... ©Kino4ua Манускрипт ніндзя / Повість про Джюбея, ніндзя вітру 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?