Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вбивця

Рік:
Ор. назва:
Point of No Return / The Assassin
Країна:
США
Режисер:
Джон Бедем
Тривалість:
01:48:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головною героїнею драматичного бойовика «Вбивця» є Меггі, хвороблива дівчина, яка вживає наркотики і її звинувачують у вбивстві. Суд засудив її до страти. Однак таємна урядова організація бачить у цій дівчині великий потенціал і пропонує допомогу Меґі. Звичайно, звичайним людям властиво робити життєвий вибір, і Меггі погоджується, але вона не усвідомлювала, наскільки важкою та незворотною буде її робота.
Організаційні експерти готують дівчину до роботи секретним агентом, а Меггі готується стати вбивцею, знищуючи непотрібні речі. Вона повинна була бути жорстокою і холоднокровною, але кожна робота викликає у Меггі почуття провини і мук. Навіть отримавши всі переваги, необхідні їй для економії та повноцінного життя, Меґі все ще почувається поневоленою системою, де смерть є єдиним виходом.  ©Kino4ua Вбивця 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?