Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Молоді американці

Рік:
Ор. назва:
The Young Americans
Країна:
Велика Британія, Франція
Режисер:
Денні Кеннон
Тривалість:
01:43:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Лондонська поліція має довгу історію боротьби з організованою злочинністю. Проте ринок торгівлі наркотиками розвивається, а вулична злочинність зростає. За цим «свавіллям» криється існування молодіжних бандформувань. Одна з таких груп, лідер індіанців, відома вербуванням молодих людей для найжахливіших злочинів. Він обіцяє їм гарне життя, багато грошей і «королівський» роман. Скотланд-Ярд зібрав спеціальну групу для розслідування цих вбивств, але всі зусилля британської поліції були безуспішними. На допомогу британським колегам з-за кордону приїжджає американський Джон Гарріс, провідний фахівець у боротьбі з наркомафією та організованою злочинністю. Він вважає, що йому потрібно завербувати себе в банду, щоб операція пройшла успішно. Для цього він наймає молодого чоловіка на ім'я Кріс... ©Kino4ua Молоді американці 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?