Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Картковий будинок

Рік:
Ор. назва:
House of Cards
Країна:
Італія, США
Режисер:
Майкл Лессек
Тривалість:
01:44:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У «Рут Метьюз» її коханий чоловік трагічно гине під час археологічних розкопок цивілізації майя в Мексиці. Після смерті чоловіка Рут довго не приходила до тями, але потім зібрала всі сили і перевезла всю сім'ю в Північну Кароліну. Але для доньки Рут Саллі смерть батька стала надто важким ударом. У дівчини починає проявлятися аутизм, і нещасна жінка змушена звернутися за допомогою до психіатра. Тепер Рут повинна проникнути в свідомість Саллі і знайти пояснення всім незрозумілим речам, які робить її дочка. Психіатр Джейкоб виявляє, що шестирічна Саллі має незвичайні екстрасенсорні здібності.  ©Kino4ua Картковий будинок 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?