Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Безсмертна кохана

Рік:
Ор. назва:
Immortal Beloved
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Бернард Роуз
Тривалість:
02:00:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НеЗупиняйПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Великому творцеві потрібна муза. Музика справді наповнена енергією сильних почуттів, образи «розмовляють», а танець «кричить». Драма «Безсмертна кохана» розкриває таємниці того, чому твори Людвіга ван Бетховена живуть століттями і торкаються найглибших куточків душі. Композитор за життя зберігав таємницю. Мені ніхто не відкрив секрету. Навіть найближче оточення не знали, скільки почуттів таїться в душі генія.
Після смерті Людвіга в його паперах залишилися листи без адресата, але вони були сповнені неймовірної любові та пристрасті. Адвокат композитора Шиндлер має намір з'ясувати, хто такий композитор. Нащадки повинні знати, хто так надихнув генія. Крім того, її маєток також був заповіданий. Дослідивши, ми дійшли висновку, що кандидатів три. Австрійська богемна жінка з вищого класу, угорський дворянин або дружина брата з найнижчих класів. Чи можна дізнатися правду, адже ніхто не може підтвердити припущення?  ©Kino4ua Безсмертна кохана 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?