Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Франкенштейн Мері Шелі

Рік:
Ор. назва:
Mary Shelley's Frankenstein
Країна:
США, Японія, Велика Британія
Режисер:
Кеннет Брана
Тривалість:
02:03:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Віктор Франкенштейн залишає своє рідне місто Женеву, щоб навчатися в Німеччині. Він залишає вдома кохану Елізабет і обіцяє вийти за нього заміж, коли та повернеться.
Успішно досліджуючи природничі науки, Віктор знайомиться в університеті з професором Вальдманом, який вірить, що намагається створити першу штучну людину. Однак дослідник помер, не встигши завершити свою роботу, і Віктор продовжив проект і почав випускати свою роботу у світ. Замість ідеальної копії Франкенштейн отримав монстра, який тієї ж ночі втік від свого творця. Поки Віктор шукає його і влаштовує життя з Елізабет, істота вчиться говорити і читати, дізнається, як воно з’явилося на цей світ, і клянеться помститися. Цій істоті ніде жити. Він просить Віктора зробити її жінкою і обіцяє, що якщо він це зробить, то назавжди розлучиться з людьми, але Франкенштейн непохитний. Його рішення обурює творіння і викликає жахливі... ©Kino4ua Франкенштейн Мері Шелі 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?