Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Принцеса Карабу: Невигадана історія

Рік:
Ор. назва:
Princess Caraboo
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Майкл Остін
Тривалість:
01:36:53
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV4
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
У 1817 році на околиці англійського маєтку багатої сім'ї Уорролл з'являється таємнича молода жінка, одягнена в екзотичний одяг, яка говорить незрозумілою мовою. Незнайомець представляється принцесою Караб, яка була викрадена піратами з його рідного острова, але зуміла втекти і тепер потребує допомоги. Сім'я хоче захистити дівчину і використовувати її присутність для залучення інвестицій. У той же час серед місцевих жителів і деяких членів сім'ї Воролл ходять чутки, що принцеси Караб не існує, і що вона сама самозванка.  ©Kino4ua Принцеса Карабу: Невигадана історія 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?