Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Джуніор

Рік:
Ор. назва:
Junior
Країна:
США
Режисер:
Айвен Райтман
Тривалість:
01:49:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Двоє лікарів, Ларрі Арбогаст і Алекс Гесс, борються з проблемами безпліддя. Вони працюють над унікальним препаратом, який допоможе жінкам уникнути викидня. Але її лабораторію закриють, а всі експерименти згорнуть. Тому вчені вдаються до відчайдушних заходів.
Наркотик вирішили спробувати «на власних силах». Алексу імплантують ембріон у черевну порожнину, і чоловік починає приймати експериментальні ліки. У процесі «народження» Алекса прокидається спочатку батьківський, а потім материнський інстинкт. Він все більше стає схожим на неврівноважену і примхливу вагітну жінку, що призводить до несподіваних поворотів...  ©Kino4ua Джуніор 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?