Kino4ua.com
HD 720p
R

Лірика Джейсона

Рік:
Ор. назва:
Jason's Lyric
Країна:
США
Режисер:
Даг МакГенрі
Тривалість:
01:59:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Досить жорстокий драматичний фільм про тяготи життя навіть без контексту війни. Мирні часи нікому не йдуть на користь. Ось що відбувається з нашим головним героєм. Коли я був дитиною, я спостерігав, як мій батько-ветеран війни з В’єтнамом бив мою матір. Одного разу хлопець не витримав і вбив свого батька. Це дуже вплинуло на його психіку і подальше життя. Загальні умови життя чорношкірих у гетто підливали масла у вогонь. Єдине, що радує головного героя, це його кохання до дівчини на ім'я Ріріка. Саме це відчуття, що він всіляко намагається відійти від свого важкого і кримінального життя. ©Kino4ua Лірика Джейсона 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?