Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Людина епохи Відродження

Рік:
Ор. назва:
Renaissance Man
Країна:
США
Режисер:
Пенні Маршалл
Тривалість:
02:08:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У цій комедії головний герой Денні Де Віто знайомить ув'язнених з класичним романом. Його ім'я Білл Ларго, невдале рекламне агентство, яке не могло знайти іншу роботу, окрім навчання в армії США. Вчителям-дилетантам доводиться прищеплювати своїм солдатам основну культуру, але це нелегке завдання, оскільки клас складається з солдатів армії США, які погано працюють. Після багатьох невдач Біллу нарешті вдається вразити глядачів чесною історією про «Гамлета». Зав’язалися жваві дискусії, і потроху молодь отримала доступ до літератури. Але на шляху до успіху в навчанні кумедне рекламне агентство стикається з безліччю смішних ситуацій і кумедних пригод - це хлопець на ім'я Денні Де Віто. ©Kino4ua Людина епохи Відродження 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?