Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Викриття

Рік:
Ор. назва:
Disclosure
Країна:
США
Режисер:
Баррі Левінсон
Тривалість:
02:08:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Життя Тома Сандерса, головного героя фільму Баррі Левінсона «Вибух», скочується в пекло. Том, талановитий співробітник великої корпорації Digicom, очікує підвищення до віце-президента. На мій подив, на посаду призначили того самого колегу. Мередіт Джонсон, молода, красива, цілеспрямована та владна жінка.
Зараз прямий керівник Тома, вона виявляє відверті сексуальні бажання, але Том мужньо пручається спокусі. Немає нічого гіршого, ніж розлючена і засмучена жінка. Том знає це не з чуток. Коли Мередіт не добивається свого, вона звинувачує свого підлеглого в сексуальних домаганнях. Чесний працівник і порядна людина, отже, має захищати свої права та захищати свої інтереси, але проти такої латентності, тобто викриття, потрібні спеціальні методи. ©Kino4ua Викриття 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?