Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Божевілля короля Георга

Події історичної драми «Божевілля короля Георга» відбуваються наприкінці XVIII століття. Георг III правив 30 років. Британська імперія не завжди переживала найкращі часи. Царські сини давно мріяли про трон. При дворі ніколи не вщухають інтриги, інтриги і плітки. Після невдачі король Георг починає поводитися неадекватно. Його витівки стають все більш божевільними і все більше лякають оточуючих. Члени парламенту серйозно стурбовані психічним станом короля, коли стає очевидним його божевілля, яке призводить до боротьби за владу. ©Kino4ua Божевілля короля Георга 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?