Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Коефіцієнт інтелекту

Рік:
Ор. назва:
I.Q.
Країна:
США
Режисер:
Фред Скепісі
Тривалість:
01:35:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Молода, приваблива дівчина Катріна Бойд має дуже високий IQ не тільки тому, що вона є доктором філософії з математики Прінстонського університету, а й тому, що вона племінниця Альберта Ейнштейна. Катріна звикла в усьому покладатися на власний мозок і оцінює всі події у своєму житті та навколишньому світі з точки зору логіки та фізичних законів. Її вибір майбутнього супутника життя, професора психології Джеймса Морленда, також ґрунтувався на розумі, а не на палких емоціях.

Однак Катріна невзяла до уваги той факт, що може зустріти свою долю. Випадкова зустріч з Едом Волтерсом, простим автомеханіком, змінить її життя і погляди. Він короткозорий і його IQ не такий вже й високий, але кохання з першого погляду непереборне. А коли геніальний дядько допомагає своїй дівчині, не лише Катріна, а й увесь світ робить велике відкриття! ©Kino4ua Коефіцієнт інтелекту 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?